Prodej bytu 2+1,ul. Loosova, Brno - Lesná

5 990 000 CZK včetně provize RK

ul. Loosova, Brno - Lesná

2+1

Byt

Videoprohlídka To mě zajímá

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 v lokalitě hned u lesa na ulici Loosova s úžasným výhledem na celé Brno.

Nabízený byt se nachází v 8. NP/9. NP, díky čemuž máte opravdu celé Brno jako na dlani. K bytu Vás samozřejmě doveze výtah.

Stav

velmi dobrý

Vlastnictví

osobní

Orientace bytu

severní a jižní

Občanská vybavenost

kompletní

Byt se severní (kuchyň a ložnice) a jižní (obývací pokoj) orientací Vám nabízí 60 m2 užitné plochy a jeho nespornou výhodou a důvodem proč lidé v této části Brna rádi žijí, je blízkost lesa s kombinací kompletní občanské vybavenosti na dosah ruky.

Za vstupními dveřmi se nachází chodba odkud je možné vstoupit na samostatné WC, do koupelny se sprchovým koutem, dále do samostatné kuchyně, odkud máte krásný výhled do lesa za domem, který Vás okamžitě vybízí k procházce. Za kuchyní máme první neprůchozí pokoj, dnes využívaný jako ložnice, což díky své severní orientaci je jistě vhodné řešení. Navíc pokoj na jižní straně bytu je větší, tedy jasný obývací pokoj s dostatkem prostoru pro posezení s přáteli. Obývací pokoj dále nabízí vstup na balkón s výhledem, který prostě musíte vidět na vlastní oči.

Jako velkou výhodu tohoto bytu vidím i prostornou komoru přímo v bytě mezi obývacím pokojem a ložnicí.

Dispozici bytu naleznete na přiloženém půdorysu.

Byt je v dobrém, udržovaném stavu, v současnosti jej obývá nájemník, který v případě zájmu uvažuje, že by v nájmu pokračoval. Jednotka je určena k částečné rekonstrukci - elektřina je v hliníku, má umakartové jádro a kuchyňská linka je původní.

Náklady na bydlení:

• Platby do SVJ – 2 624,- Kč/měsíc

• Zálohy za elektřinu – 800,- Kč/měsíc

• Zálohy za plyn – 150,- Kč/měsíc

• Internet – dle zvoleného tarifu, cca 500,- Kč/měsíc

V případě, že Vás nabídka zaujala, tak neváhejte a zavolejte nebo napište a já Vám byt rád ukáži.

V případě více vážných zájemců majitel upřednostní toho s nejlepší nabídkou.

Hypoteční servis je samozřejmostí a je zdarma.