Zajistíme pro vás veškerý servis

Postaráme se o rychlý a výnosný pronájem

Plníme sliby – co řekneme, to platí

Budeme vám kdykoliv k dispozici

Individuální přístup je u nás samozřejmostí

Jak to bude probíhat?

Budeme si povídat

Chceme, abyste si byli na 100 % jistí, že vám bude spolupráce s námi sedět. Na úvodní schůzce nad šálkem kávy probereme vaše představy, představíme vám naši práci, ukážeme výsledky a odpovíme na vše, co vás bude zajímat. Nebudeme na vás tlačit, slibovat vzdušné zámky ani cokoliv vnucovat. Necháte si vše projít hlavou a pokud si padneme do oka, můžeme se do toho naplno pustit. 

Určíme cenu nájmu

Nikdy nestřílíme od boku. Spoléháme raději na zkušenosti a čísla. Zpracujeme proto podrobnou analýzu zohledňující ceny pronájmů podobných nemovitostí s ohledem na jejich lokalitu a stav a navrhneme cenu výsledného nájmu. 

Připravíme poutavý inzerát

Než se pustíme do tvorby samotného inzerátu, doladíme interiér nabízeného bytu nebo domu k dokonalosti. Zajistíme drobné opravy nebo výmalbu, aniž byste se museli o cokoliv starat. Jakmile bude vše připraveno, pozveme profesionálního fotografa, který se postará o dokonalou prezentaci. 

Nastavíme vhodnou marketingovou strategii

Sledujeme nejnovější marketingové trendy a dáme si záležet, abychom co nejefektivněji oslovili tu pravou cílovou skupinu. Spolupracujeme nejen s profesionálními fotografy a kameramany, ale také grafiky, copywritery a odborníky na sociální sítě i online reklamu. Díky nim docílíme dokonalé prezentace a propagace, která mezi konkurenčními nabídkami rozhodně nezapadne. 

Ukážeme zájemcům nemovitost v tom nejlepším světle

Jakmile se začnou ozývat první zájemci, pustíme se do samotných prohlídek. Dáme si záležet, abychom si na každého udělali dostatek času, naladili se na jejich notu a dokázali jim odprezentovat vše jasně a srozumitelně. Naším úkolem je vzbudit v nich touhu stát se novými nájemníky. Rázem se proto z obyčejného realitního makléře stáváme také psychologem, nejlepší přítelkyní nebo rádcem. 

Postaráme se o veškeré papírování

Před tím, než začneme s podpisy smluv, prověříme budoucího nájemníka. Zaměříme se na exekuce, insolvence a nezapomeneme ani projít rejstřík hledaných osob sestavený policií.  Pokud bude vše v pořádku, podepíšeme rezervační smlouvu a pustíme se do přípravy nájemní smlouvy a předávacího protokolu. 

Podpis, prosím

Na konci už nás čeká jen poslední společná schůzka, na které podepíšete nájemní smlouvu a předáte byt novému nájemníkovi. Pokud budete chtít, zajistíme pro vás následně i přepis energií a v případě jakéhokoliv problému vám budeme i nadále k ruce. 

Chci vás kontaktovat

Reference

Leoš Podsedník

Hodnocení

Pronájem nemovitosti

Nadstandardní spolupráce.

Zdeněk Faltýnek

Hodnocení

Pronájem nemovitosti

Makléř profesionál. Vše během chvíle vyřešeno, uděláno..prostě profesionál. Mohu jen doporučit.

Hana Kamasová

Hodnocení

Pronájem nemovitosti

S prací a přístupem pana Vlastimila Pohajdy jsme byli velice spokojení. Pracoval rychle a přesně podle zadání. Byl ochotný nám pomoci i nad rámec svých povinností. Na každé jednání byl připravený, dodržel ve všech případech dohodnuté termíny. Velká spokojenost, můžeme jednoznačně doporučit!

Pronájem

Pronájem krásného 3+kk s parkovacím stáním, ul. Listnatá, Brno

ul. Listnatá, Kamechy, Brno

3+kk

Byt

23 000 CZK + provize RK

Detail nemovitosti
Pronájem

Pronájem bytu 2+kk, ul. Třída Jiřího Pelikána, Olomouc

ul. Třída Jiřího Pelikána, Olomouc

2+kk

Byt

15 000 CZK + provize RK

Detail nemovitosti
Pronájem

Pronájem bytu 4+1, ulice Suzova, Brno Medlánky

ul. Suzova, Brno

4+1

Byt

20 000 CZK + provize RK

Detail nemovitosti

Související články

Realitní trh v roce 2023

7. 3. 2023

Developerské projekty
Prodej nemovitosti
Koupě nemovitosti
Pronájem nemovitosti
Odhad ceny
Financování

V letošním roce všichni zájemci o koupi nemovitosti nedočkavě očekávají bod zvratu – zatímco prodávající se jej obávají. Jaké faktory letos ovlivní realitní trh?

Jak investovat do nemovitostí od nižších částek?

4. 2. 2023

Developerské projekty
Prodej nemovitosti
Pronájem nemovitosti
Financování

Nenechte své peníze ležet ladem – nechte je vydělávat. Investice do nemovitostí jsou skvělou příležitostí pro budování pasivního příjmu.

Marketing nemovitosti - jak prodat za nejvyšší cenu?

16. 12. 2022

Developerské projekty
Prodej nemovitosti
Koupě nemovitosti
Pronájem nemovitosti
Odhad ceny
Výkup nemovitosti

Říká se, že vývoj člověk nezastaví - a není tomu jinak ani na realitním trhu. Mění se design, typy nemovitostí, způsob prodeje - a  i marketing. Před 20 lety možná stačilo dát psaný inzerát a čekat na prohlídky, jenže v dnešní době lidé žijí rychleji - proto chtějí nemovitost vidět už předtím, než jdou na prohlídku. K tomu může pomoci profesionální on-line marketing - co vše k tomu patří? To se dozvíte v našem novém článku.

PENB – průkaz energetické náročnosti budovy

2. 12. 2022

Prodej nemovitosti
Koupě nemovitosti
Pronájem nemovitosti
Financování

Ceny energií jsou v poslední době jedním z předních témat a týkají se každého z nás. Jestli se zajímáte o koupi nemovitosti, je to jedna ze zásadních věcí, které Vás budou zajímat - protože u nemovitosti nejde jen o pořizovací cenu, ale i související náklady na provoz. Jak je na tom Váš vysněný domov se můžete dozvědět pomocí PENB.

Jsme tu pro vás

Mám zájem o

Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů. Úplné znění souhlasu

Napište nám

info@pkrealestate.cz

Zavolejte

+420 732 992 699

Sledujte nás