Zajistíme pro vás veškerý servis

Postaráme se o rychlý a výnosný prodej

Plníme sliby – co řekneme, to platí

Budeme vám kdykoliv k dispozici

Individuální přístup je u nás samozřejmostí

Jak to bude probíhat?

Budeme si povídat

Prodej nemovitosti je jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v životě. Chceme, abyste si byli na 100 % jistí, že jsme pro vás ti praví. Na úvodní schůzce nad šálkem kávy probereme vaše představy, představíme vám naši práci, ukážeme výsledky a odpovíme na vše, co vás bude zajímat. Nebudeme na vás tlačit, slibovat vzdušné zámky ani cokoliv vnucovat. Necháte si vše projít hlavou a pokud si padneme do oka, můžeme se do toho naplno pustit.

Určíme cenu nemovitosti

Nikdy nestřílíme od boku. Spoléháme raději na zkušenosti a čísla. Zpracujeme proto podrobnou analýzu zohledňující prodejní ceny podobných nemovitostí s ohledem na jejich lokalitu a stav. Navrhneme také kroky, které by mohly cenu nemovitosti zvýšit (drobné opravy, výmalba, home staging atd.). Vše podrobně probereme, nastíníme vám plán prodeje, představíme očekávané scénáře a doladíme podmínky naší spolupráce. 

Připravíme nemovitost k prodeji

Než se pustíme do tvorby samotného inzerátu, doladíme interiér nabízeného bytu nebo domu k dokonalosti. Zajistíme případné opravy, vyklízení nebo výmalbu, aniž byste se museli o cokoliv starat. Prázdné prostory dokážeme díky home stagingu doplnit moderním nábytkem nebo doplňky tak, aby se do nich potenciální zájemci na první pohled zamilovali. 

Nastavíme vhodnou marketingovou strategii

Každý prodej je jedinečný a je třeba k němu tak přistupovat. Jinak tomu není ani u samotné propagace. Zajistíme, aby se nabídka dostala do povědomí široké veřejnosti a najdeme ty správné kupce. Sledujeme nejnovější marketingové trendy a dáme si záležet, abychom co nejefektivněji oslovili tu pravou cílovou skupinu. Spolupracujeme se skvělými fotografy, kameramany, webovými designéry, grafiky, copywritery, odborníky na sociální sítě i online reklamu. Díky nim docílíme dokonalé prezentace a propagace, která mezi konkurenčními nabídkami rozhodně nezapadne. Mezi naše esa v rukávu patří kromě profesionálních fotografií také možnost videoprohlídky se záběry z dronu, tvorba 2D nebo 3D půdorysu, virtuální prohlídka, propagace na sociálních sítích nebo prostřednictvím placených reklam a inzerce na těch nejlepších realitních portálech. 

Ukážeme zájemcům nemovitost v tom nejlepším světle

Jakmile se začnou ozývat první zájemci, pustíme se do samotných prohlídek. Dáme si záležet, abychom si na každého udělali dostatek času, naladili se na jejich notu a dokázali jim odprezentovat vše jasně a srozumitelně. Naším úkolem je vzbudit v nich touhu stát se novými majiteli. Rázem se proto z obyčejného realitního makléře stáváme také psychologem, nejlepší přítelkyní nebo rádcem. 

Vyjednáme pro vás ty nejlepší podmínky

Našli jsme ideálního kupce a nastává ta méně zábavná fáze prodeje – vyjednávání. Teď teprve zjistíte, jak důležité je mít realitního makléře, který jen tak nesleví z vašich přání a dokáže pro vás zajistit ty nejlepší podmínky. Kupec často přijde s nejrůznějšími pokusy o snížení ceny nebo na vás bude jinak tlačit. My jsme tu od toho, abychom pomocí správných argumentů neustoupili a vyjednali to, co bude nejlepší pro vás. 

Postaráme se o veškeré papírování

Před tím, než začneme s podpisy smluv, ověří naše finanční specialistka bonitu kupujícího. Pokud bude vše v pořádku, přejdeme k podpisu trojstranné rezervační smlouvy, která vás ochrání například před nečekaným odstoupením kupce od prodeje. Připravíme kupní smlouvu a v případě zájmu zajistíme i úschovu peněz. Pak nastane období čekání. V této fázi většinou řeší kupující vyřízení hypotečního úvěru a další náležitosti k zajištění financí. V případě zájmu jej rádi propojíme s naší hypoteční specialistkou působící přímo v PK Real Estate. O jakékoliv změně nebo vývoji vás samozřejmě budeme informovat, abyste byli neustále v obraze. Na vás bude jen v ten správný čas přijít podepsat kupní smlouvu a smlouvu o advokátní úschově a vše ostatní zajistíme my. Hned, jak budou peníze v úschově, doručíme dokumenty na katastr a ohlídáme zápis zástavního a vlastnického práva. 

Vyřešíme předání nemovitosti

Jakmile je v katastru zapsán nový vlastník, necháme uvolnit peníze z advokátní úschovy a po jejich připsání na váš účet přejdeme k předání nemovitosti. Až ve chvíli, kdy bude mít nový majitel klíče a vy budete mít jistotu, že je vše hotové, dojde na uhrazení provize pro realitního makléře. Chceme totiž, abyste měli 100% jistotu, že dostojíme všemu, co jsme vám slíbili. 

Posláním peněz to nekončí

Je na čase bouchnout šampaňské. Prodej byl úspěšný, peníze máte na účtu a zdá se, že je vše vyřešeno. V tuto chvíli se většina realitních makléřů rozloučí a odchází. V PK Real Estate jsme ale slíbili, že se za vás postaráme kompletně o vše, co prodej zahrnuje. Potkáme se tedy znovu v lednu následujícího roku. Nejen, že vás moc rádi uvidíme, ale vyřešíme za vás i další daňové povinnosti. Připravíme daňové přiznání a nachystáme dopis pro finanční úřad, abyste už nemuseli nadále platit daň z nemovitosti. Teprve poté se s vámi rozloučíme a popřejeme vám do budoucna jen to nejlepší. 

Chci vás kontaktovat

Reference

Pavel Mitáš

Hodnocení

Prodej nemovitosti

Celý prodej, částka za prodej a komunikace s makléřem byla plně dle představ.

Přemysl Minx

Hodnocení

Prodej nemovitosti

Skvělý servis, nemá chybu!

Luděk Beníček

Hodnocení

Prodej nemovitosti

Příjemné jednání, vstřícný přístup, rychlé jednání, vždy ochotný.

Prodej

Prodej novostavby rodinného domu v Březině u Křtin

Březina u Křtin

4+kk

Rodinný dům

11 490 000 CZK včetně provize RK

Detail nemovitosti
Prodej

Prodej stavebního pozemku s vydaným stavebním povolením, Blansko - Lažánky

Blansko - Lažánky

lze stavět RD 6+1

Pozemek

3 200 000 CZK včetně provize RK

Detail nemovitosti
Prodej

Prodej bytu 2+kk s parkovacím místem kousek od centra Brna

ul. Leitnerova, Brno

2+kk

Byt

8 990 000 CZK včetně provize RK

Detail nemovitosti
Prodej

Prodej RD 4+kk, Nový Šaldorf

Nový Šaldorf

4+kk

Rodinný dům

10 950 000 CZK včetně provize RK

Detail nemovitosti
Prodej

Prodej bytu 3+kk se zahradou, Ivančice

Ivančice

3+kk

Byt

5 990 000 CZK včetně provize RK

Detail nemovitosti
Prodej

Prodej řadového RD v Prostějově

Prostějov - Vrahovice

5+2

Rodinný dům

5 990 000 CZK včetně provize RK

Detail nemovitosti

Související články

Realitní trh v roce 2023

7. 3. 2023

Developerské projekty
Prodej nemovitosti
Koupě nemovitosti
Pronájem nemovitosti
Odhad ceny
Financování

V letošním roce všichni zájemci o koupi nemovitosti nedočkavě očekávají bod zvratu – zatímco prodávající se jej obávají. Jaké faktory letos ovlivní realitní trh?

Jak investovat do nemovitostí od nižších částek?

4. 2. 2023

Developerské projekty
Prodej nemovitosti
Pronájem nemovitosti
Financování

Nenechte své peníze ležet ladem – nechte je vydělávat. Investice do nemovitostí jsou skvělou příležitostí pro budování pasivního příjmu.

Daň z nemovitých věcí za rok 2022

21. 1. 2023

Prodej nemovitosti
Koupě nemovitosti
Financování

Než vyhodíte loňský diář a vrhnete se do všech vašich plánů pro rok 2023, nezapomeňte, že termín podání daňového přiznání k dani z nemovitých věcí je do konce ledna - týká se i Vás? V tom případě nevynechejte náš nový článek.

Marketing nemovitosti - jak prodat za nejvyšší cenu?

16. 12. 2022

Developerské projekty
Prodej nemovitosti
Koupě nemovitosti
Pronájem nemovitosti
Odhad ceny
Výkup nemovitosti

Říká se, že vývoj člověk nezastaví - a není tomu jinak ani na realitním trhu. Mění se design, typy nemovitostí, způsob prodeje - a  i marketing. Před 20 lety možná stačilo dát psaný inzerát a čekat na prohlídky, jenže v dnešní době lidé žijí rychleji - proto chtějí nemovitost vidět už předtím, než jdou na prohlídku. K tomu může pomoci profesionální on-line marketing - co vše k tomu patří? To se dozvíte v našem novém článku.

Jsme tu pro vás

Mám zájem o

Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů. Úplné znění souhlasu

Napište nám

info@pkrealestate.cz

Zavolejte

+420 732 992 699

Sledujte nás