Zajistíme pro vás veškerý servis

Postaráme se o okamžitý výkup nemovitosti

Plníme sliby – co řekneme, to platí

Budeme vám kdykoliv k dispozici

Individuální přístup je u nás samozřejmostí

Jak to bude probíhat?

Zavoláte, napíšete nebo vyplníte kontaktní formulář

Chápeme, že není čas ztrácet čas. Je jedno, jestli se nám ozvete telefonicky, napíšete e-mail nebo nás třeba navštívíte v kanceláři. Budeme tu pro vás okamžitě a věnujeme vám veškerý čas a energii, abychom vzniklou situaci vyřešili co nejdříve. 

Určíme tržní cenu

V co nejkratším čase navštívíme nabízenou nemovitost, společně ji projdeme a na základě osobní obhlídky stanovíme tržní cenu. Máme v zásobě rozsáhlý seznam investorů, se kterými spolupracujeme a jsou připraveni obchod kdykoliv realizovat. Pokud tedy budete s cenou souhlasit, pustíme se do přípravy dokumentů.

Podpis, prosím

Od převedení peněz na váš účet už vás dělí jen podpis kupní smlouvy. Společně ji projdeme, abyste měli jistotu, že všemu rozumíte. Pokud to bude nutné, vyřešíme případné exekuce nebo dluhy a přejdeme k podpisu smlouvy. Jakmile dojde k přepsání vlastníka na katastru, převedeme peníze na váš účet a máme hotovo. 

Chci vás kontaktovat

Reference

Leoš Podsedník

Hodnocení

Pronájem nemovitosti

Nadstandardní spolupráce.

Ondřej Kilich

Hodnocení

Koupě nemovitosti

Příjemné, vstřícné a věcné jednání. Ve všech oblastech byl na pana Pohajdu spoleh, nyní čekáme na předání nemovitosti do našich rukou.

Veronika Elšíková

Hodnocení

Koupě nemovitosti

Spolupráce s panem Pohajdou byla naprosto perfektní. Oceňuji jeho profesionalitu, ochotu a současně lidský přístup a příjemné jednání. Přeji mnoho úspěchů!

Související články

Marketing nemovitosti - jak prodat za nejvyšší cenu?

16. 12. 2022

Developerské projekty
Prodej nemovitosti
Koupě nemovitosti
Pronájem nemovitosti
Odhad ceny
Výkup nemovitosti

Říká se, že vývoj člověk nezastaví - a není tomu jinak ani na realitním trhu. Mění se design, typy nemovitostí, způsob prodeje - a  i marketing. Před 20 lety možná stačilo dát psaný inzerát a čekat na prohlídky, jenže v dnešní době lidé žijí rychleji - proto chtějí nemovitost vidět už předtím, než jdou na prohlídku. K tomu může pomoci profesionální on-line marketing - co vše k tomu patří? To se dozvíte v našem novém článku.

Změny podmínek pro získání hypotéky v roce 2022

14. 6. 2022

Koupě nemovitosti
Výkup nemovitosti
Financování

Pokud přemýšlíte o koupi vlastní nemovitosti, velmi často vás bude zajímat hypoteční úvěr a jeho podmínky. Pojďte se s námi podívat na změny platné od dubna roki 2022.

Jsme tu pro vás

Mám zájem o

Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů. Úplné znění souhlasu

Napište nám

info@pkrealestate.cz

Zavolejte

+420 732 992 699

Sledujte nás