Soustředíme se na každý detail

Zajistíme nejkvalitnější propagaci

Spolupracujeme se zkušenými profíky

Postaráme se o kompletní servis

Po celou dobu realizace budete v obraze

Jak to bude probíhat?

Vyjdeme z potřeb budoucích majitelů

Chcete projekt, který se vám vyplatí a my pro to uděláme maximum. Před samotnou realizací vytvoříme podrobnou analýzu trhu, zaměříme se na chování potenciálních kupců, zohledníme poptávkový model a vezmeme v potaz i danou lokalitu. Podle toho připravíme návrh celého domu i jednotlivých bytů tak, abychom vám zajistili hladký prodej a co nejvyšší zisk.

Poptáme spolehlivé dodavatele

Kvalita je pro nás vždy na prvním místě. Proto vybíráme firmy, které zajistí stavbu v tom nejvyšším standardu a můžeme se na ně 100% spolehnout. Díky tomu budete spokojení nejen vy, ale i budoucí majitelé bytů.

Postaráme se o vše za vás

V PK Real Estate najdete spolehlivé realitní makléře, odborníky na developerské projekty, specialisty na financování i právní zastoupení. Díky tomu vám zajistíme vše od vytvoření smluv přes tvorbu kalkulací až po nastavení toho nejvýhodnějšího financování.

Nastavíme vhodnou marketingovou strategii

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a jinak tomu není ani u samotné propagace. Zajistíme, aby se váš projekt dostal do povědomí široké veřejnosti a najdeme ty správné kupce dřív, než začnou výkopové práce. Sledujeme nejnovější marketingové trendy a dáme si záležet, abychom co nejefektivněji oslovili tu pravou cílovou skupinu. Spolupracujeme se skvělými fotografy, kameramany, webovými designéry, grafiky, copywritery, odborníky na sociální sítě i online reklamu. Díky nim docílíme dokonalé prezentace a propagace, která mezi konkurenčními nabídkami rozhodně nezapadne.

Nikdy vám nebudeme věšet bulíky na nos

Po celou dobu realizace dohlédneme na to, abyste byli vy i budoucí majitelé bytů v obraze. Vždy jednáme na rovinu a říkáme věci tak, jak jsou. Jen tak totiž docílíme toho, že budou po realizaci projektu všechny strany spokojené.

Chci vás kontaktovat

Reference

Leoš Podsedník

Hodnocení

Pronájem nemovitosti

Nadstandardní spolupráce.

Ondřej Kilich

Hodnocení

Koupě nemovitosti

Příjemné, vstřícné a věcné jednání. Ve všech oblastech byl na pana Pohajdu spoleh, nyní čekáme na předání nemovitosti do našich rukou.

Veronika Elšíková

Hodnocení

Koupě nemovitosti

Spolupráce s panem Pohajdou byla naprosto perfektní. Oceňuji jeho profesionalitu, ochotu a současně lidský přístup a příjemné jednání. Přeji mnoho úspěchů!

Aktuální nabídka nemovitostí

RESIDENCE LÍPOVÉ SADY

Rousínov

Od 4 860 000,-

Rodinné domy a byty

2+kk, 3+kk, 4+kk a 5+kk

Projekt RESIDENCE LÍPOVÉ SADY vyrůstá v jedinečné lokalitě přímo v Rousínově, na východ od metropole Brna. Kromě promyšleně a architektonicky výborně koncipovaných domů a bytů, Vám město Rousínov u Brna poskytuje navíc kompletní občanskou vybavenost, služby a nesčetné sportovní možnosti.

Přejít na web

RESIDENCE DOLNÍ LOUČKY

Dolní Loučky, okr. Brno - venkov

Připravujeme

Rodinné domy

4+kk

Rodinné domy v klidné lokalitě severně od Brna. 

Související články

Realitní trh v roce 2023

7. 3. 2023

Developerské projekty
Prodej nemovitosti
Koupě nemovitosti
Pronájem nemovitosti
Odhad ceny
Financování

V letošním roce všichni zájemci o koupi nemovitosti nedočkavě očekávají bod zvratu – zatímco prodávající se jej obávají. Jaké faktory letos ovlivní realitní trh?

Jak investovat do nemovitostí od nižších částek?

4. 2. 2023

Developerské projekty
Prodej nemovitosti
Pronájem nemovitosti
Financování

Nenechte své peníze ležet ladem – nechte je vydělávat. Investice do nemovitostí jsou skvělou příležitostí pro budování pasivního příjmu.

Marketing nemovitosti - jak prodat za nejvyšší cenu?

16. 12. 2022

Developerské projekty
Prodej nemovitosti
Koupě nemovitosti
Pronájem nemovitosti
Odhad ceny
Výkup nemovitosti

Říká se, že vývoj člověk nezastaví - a není tomu jinak ani na realitním trhu. Mění se design, typy nemovitostí, způsob prodeje - a  i marketing. Před 20 lety možná stačilo dát psaný inzerát a čekat na prohlídky, jenže v dnešní době lidé žijí rychleji - proto chtějí nemovitost vidět už předtím, než jdou na prohlídku. K tomu může pomoci profesionální on-line marketing - co vše k tomu patří? To se dozvíte v našem novém článku.

Spolupráce realitní kanceláře s developery

15. 10. 2022

Developerské projekty
Prodej nemovitosti
Koupě nemovitosti
Financování

Pokud čtete náš blog, máte už poměrně jasnou představu, co vše zahrnuje práce realitního makléře. Co si ale představit pod slovem developer a jak může fungovat spolupráce mezi ním a realitním makléřem?

Jsme tu pro vás

Mám zájem o

Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů. Úplné znění souhlasu

Napište nám

info@pkrealestate.cz

Zavolejte

+420 732 992 699

Sledujte nás