Mám zájem o odhad

Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů. Úplné znění souhlasu

Bereme v potaz všechny důležité faktory

Postaráme se o profesionální nacenění

Připravíme vám analýzu tržní hodnoty na míru

Budeme vám kdykoliv k dispozici

Individuální přístup je u nás samozřejmostí

Jak to bude probíhat?

Přijedeme na návštěvu

Mnoho makléřů nabízí odhad ceny nemovitosti formou vyplnění jednoduché tabulky. To vypadá sice jednoduše, ale… K tomu, abychom dokázali sestavit profesionální odhad ceny, musíme danou nemovitost nejdříve vidět. Určení ceny je totiž jednou z nejdůležitějších částí prodeje nemovitosti a rozhodně není radno ji podcenit. Domluvíme si tedy schůzku přímo na místě, projdeme společně celý prostor a vše si důkladně prohlédneme.

Připravíme analýzu tržní hodnoty

Nikdy nestřílíme od boku. Spoléháme raději na zkušenosti a čísla. Zpracujeme proto podrobnou analýzu zohledňující prodejní ceny podobných nemovitostí s ohledem na jejich lokalitu, stav, velikost, dispozice i další faktory. Navrhneme také kroky, které by mohly cenu nemovitosti zvýšit (drobné opravy, výmalba, home staging atd.).

Sestavíme pro vás 3 různé strategie

K nacenění můžete přistoupit nejrůznějšími způsoby. Záleží nám na tom, abyste měli možnost volby, proto vám připravíme 3 odlišné strategie nacenění a vysvětlíme vám výhody i nevýhody jednotlivých modelů. Konečné rozhodnutí bude už jen na vás. A pokud budete s naší prací spokojení, rádi si vezmeme na starost i kompletní prodej nemovitosti. 

Chci vás kontaktovat

Reference

Leoš Podsedník

Hodnocení

Pronájem nemovitosti

Nadstandardní spolupráce.

Ondřej Kilich

Hodnocení

Koupě nemovitosti

Příjemné, vstřícné a věcné jednání. Ve všech oblastech byl na pana Pohajdu spoleh, nyní čekáme na předání nemovitosti do našich rukou.

Veronika Elšíková

Hodnocení

Koupě nemovitosti

Spolupráce s panem Pohajdou byla naprosto perfektní. Oceňuji jeho profesionalitu, ochotu a současně lidský přístup a příjemné jednání. Přeji mnoho úspěchů!

Související články

Realitní trh v roce 2023

7. 3. 2023

Developerské projekty
Prodej nemovitosti
Koupě nemovitosti
Pronájem nemovitosti
Odhad ceny
Financování

V letošním roce všichni zájemci o koupi nemovitosti nedočkavě očekávají bod zvratu – zatímco prodávající se jej obávají. Jaké faktory letos ovlivní realitní trh?

Marketing nemovitosti - jak prodat za nejvyšší cenu?

16. 12. 2022

Developerské projekty
Prodej nemovitosti
Koupě nemovitosti
Pronájem nemovitosti
Odhad ceny
Výkup nemovitosti

Říká se, že vývoj člověk nezastaví - a není tomu jinak ani na realitním trhu. Mění se design, typy nemovitostí, způsob prodeje - a  i marketing. Před 20 lety možná stačilo dát psaný inzerát a čekat na prohlídky, jenže v dnešní době lidé žijí rychleji - proto chtějí nemovitost vidět už předtím, než jdou na prohlídku. K tomu může pomoci profesionální on-line marketing - co vše k tomu patří? To se dozvíte v našem novém článku.

Jsme tu pro vás

Mám zájem o

Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů. Úplné znění souhlasu

Napište nám

info@pkrealestate.cz

Zavolejte

+420 732 992 699

Sledujte nás