Developerské projekty

Nechte veškerou starost na nás. Zajistíme kompletní servis od ekonomiky projektu přes marketing, veškerý právní servis a financování až po samotné předání.

Prodej nemovitosti

Rozhodli jste se prodat nemovitost? Postaráme se o rychlý a hladký průběh. Vše vyřešíme za vás a zajistíme, abyste ze spolupráce s námi vytěžili maximum. 

Koupě nemovitosti

Sháníte byt, dům nebo třeba pozemek? Svěřte se do našich rukou. Pomůžeme vám najít nemovitost přesně podle vašich představ a vyjednat pro vás ty nejlepší podmínky. 

Pronájem nemovitosti

Máte nemovitost navíc a rádi byste ji nabídli k pronájmu? Nedělejte si starosti. Co nejrychleji najdeme toho správného nájemce a postaráme se o veškeré papírování.

Konzultace

Jsou pro vás reality španělská vesnice? Nebojte se na nás obrátit. Podáme vám pomocnou ruku, pomůžeme vyřešit jakýkoliv problém nebo jen přispějeme potřebnou radou.

Odhad ceny

Potřebujete sestavit odhad prodejní ceny nemovitosti? Nestřílejte od boku! Sestavíme pro vás kvalifikovaný odhad vycházející z dat a našich zkušeností z realitního trhu. 

Výkup nemovitosti

Dostali jste se do nepříznivé situace a hodila by se vám okamžitá hotovost? Díky spolupráci s investory jsme schopní vykoupit vaši nemovitost bez zbytečného zdržování.

Financování

V PK Real Estate máme i odborníky na financování a hypoteční specialisty. Snadno tak vyřešíme vše, aniž byste museli žádat o pomoc jiné profesionály.