Prodej vícegeneračního domu se dvěma bytovými jednotkami

11 990 000 CZK včetně provize RK

Bosonohy

6+2kk

Rodinný dům

Videoprohlídka To mě zajímá

Srdečně Vás zvu na prohlídku tohoto vícegeneračního rodinného domu v klidné části obce Bosonohy.

Ve výhradním zastoupením majitele Vám ke koupi nabízíme tento rodinný dům se zahradou, garáží a dostatkem místa pro velkou rodinu.

Řadový rodinný dům byl vystavěn v roce 1999 na místě původní stavby, která byla kompletně odstraněna. Dům je vystavěn z thermo izolačních cihel Porotherm a je zateplen polystyrenem.

V 1. NP domu nalezneme bytovou jednotku o dispozici 2+kk, která je určena k modernizaci. Jednotka Vám za vstupními dveřmi nabízí pokoj s kuchyňským koutem, samostatnou toaletu, koupelnu a prostornou ložnici se vstupem přímo do zahrady.

V 1.NP se dále nachází prostorná hala, kde nalezneme krbová kamna s výměníkem. Kamna jsou napojena na tepelné oběhové čerpadlo a je tedy možné dům pomocí kamen vytápět.

Dále v 1.NP nalezneme garáž s elektrickými vraty. V garáží nalezneme veškeré rozvody (topení, voda atd.) lze tedy přebudovat na malou bytovou jednotku (historicky k tomuto účelu tato místnost sloužila).

Stav

dobrý

Střecha

sedlová

Ve 2.NP se nachází bytová jednotka o dispozici 4+kk bez nutnosti dalších investic. Jednotka se skládá z chodby, tří neprůchozích pokojů, průchozí pracovny, koupelny, samostatného WC a obývacího pokoje s kuchyňským koutem, kde je zabudovaná klimatizační jednotka.

Dům nabízí i další možnost rozšíření do podkroví, kde by vznikl prostor o 72 m2.

Celková plocha pozemku je 411 m2, z toho 231 m2 je zastavěná plocha a nádvoří a 180 m2 je zahrada.

Na zahradě naleznete posezení, místo pro gril a dostatek místa pro bazén, malé dětské hřiště a jistě se zde najde i kousek místa pro pěstování vlastního ovoce a zeleniny.

Dům se nachází ve slepé ulici tudíž Vám zajistí dostatek klidu a soukromí.

Dům je částečně podsklepený. Je napojený na veškeré IS.

O teplo a ohřev vody se stará plynový kondenzační kotel se 100 l zásobníkem vody. Okna a dveře jsou plastová s izolačními dvojskly.

Náklady na bydlení jsou cca 6 500,- Kč.

Obec Bosonohy nabízí veškerou občanskou vybavenost a skvělou dostupnost do města Brna.

V případě více vážných zájemců, majitel upřednostní toho s nejlepší nabídkou.

Zajištění hypotečního servisu je samozřejmostí a zdarma.

V této chvíli nemáme k dispozici PENB, proto nežli bude dodán, uvádíme ze zákona tř. G.

Pokud Vás tato nabídka zaujala tak mne neváhejte kontaktovat pro více informací, které Vám rád sdělím nejprve telefonicky a poté na případné prohlídce rodinného domu.

Budu se těšit na osobní setkání s Vámi.