Prodej bytu 2+kk 65 m2, Lipno na Vltavou, okres Český Krumlov

6 371 000 CZK včetně provize RK

Lipno nad Vltavou

2+kk

Byt

Videoprohlídka To mě zajímá

Nabízíme k prodeji investiční apartmán v osobním vlastnictví, se správou a zajištěním výnosu.
 

Jde o mezonetový byt 2+kk, o výměře 65,5 m2, včetně balkonu a sklepa.

Apartmán se nachází v komplexu Korzo Lipno, přímo v centru obce Lipno nad Vltavou.
Právě v tomto komplexu je zajištěna správa, která je svými službami v této oblasti jedinečná. Zajišťuje nejen kompletní agendu související s obsazením apartmánu, ale i další služby s tím spojené. Fungování bytů a celého komplexu, je postaveno na maximálním plnění požadavků, které majitel nemovitosti / investor v této době očekává.

Dispozice bytu jsou navrženy tak, aby byly funkční, praktické a útulné. Apartmán je zcela vybavený. Samozřejmostí je kompletní koupelna, podlahy, dveře, v ceně je také zahrnuta kuchyňská linka včetně spotřebičů a ledničky a také velmi vkusný nábytek v každé místnosti.

Lipno nad Vltavou patří mezi nejrychleji se rozvíjející rekreační lokalitu u nás, kde bude za nedlouho velmi obtížné nalézt tak ideální investiční příležitost, jako je právě tato.
 
V letní sezoně, díky poloze u Lipenské přehrady, můžete využít nejen výletu parníkem, či projížďky na loďce, jsou zde také ideální možnosti pro milovníky vodních sportů jako je plavání, jachting či windsurfing, ale i například pro sportovní rybolov. Velmi oblíbené jsou zde i cyklostezky. Také můžete v nedalekém okolí navštívit hrady, zámky a další památky.
Na vrcholu Kramolín nad obcí vzniklo významné středisko zimních sportů, kde jsou k dispozici nejen sjezdové tratě, ale i upravené běžecké stopy, rozsáhlý snowboard park, skirestaurant, největší dětské lyžařské hřiště v České republice, moderní půjčovna sportovních potřeb a široké spektrum dalších navazujících služeb, které z tohoto střediska činí vyhledávanou destinaci zejména pro rodiny s dětmi a rekreační lyžaře.
V nedalekém okolí najdete třeba velmi oblíbené město Český Krumlov a další zajímavá místa.

Lipno nad Vltavou je jako jedno z mála míst v České republice využíváno k rekreaci celoročně.

Pokud bude potřeba, náš finanční specialista Vám rád poradí a pomůže s financováním této nemovitosti.

Srdečně Vás zveme na prohlídkový den, pro konkrétní čas mě prosím neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vás