Prodej bytu 3+kk se zahradou, Ivančice

5 990 000 CZK včetně provize RK

Ivančice

3+kk

Byt

To mě zajímá

Zveme vás na prohlídku tohoto exkluzivního bytu s vlastní zahrádkou v Ivančicích. Byt se nachází v klidné části obce v malém bytovém domě o třech jednotkách, což zaručuje soukromí a pohodlí pro vás a vaši rodinu.

Bytová jednotka je dispozičně řešena jako 3+kk s komorou a technickou místností. Podlahová plocha bytu samotného je 69 m2, k bytu dále náleží velkorysá zahrádka o rozloze cca 47 m2, přístupná z pracovny nebo obývacího pokoje a sklep o velikosti 7 m2 pro uložení vašich věcí.

Byt vám nabízí nadstandardní vybavení jako je podlahové vytápění, elektrické předokenní žaluzie pro regulaci světla a soukromí nebo systém rekuperace pro udržení čistého a zdravého ovzduší.

Parkování je možné na pozemku, který náleží k bytovému domu nebo na ulici nedaleko od bytu.

Ivančice jsou malebná obec ležící v srdci přírodního bohatství jižní Moravy. Jsou známé svou bohatou historií a kulturou, což z nich činí ideální místo pro život. V obci najdete veškerou potřebnou vybavenost, včetně obchodů, restaurací, škol, školek a zdravotnických zařízení. Okolní příroda pak láká k procházkám, cyklovýletům či relaxaci.

Nabízíme vám jedinečnou příležitost k životu v tomto úžasném bytě s vlastní zahrádkou. Pro více informací nebo prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na setkání s vámi přímo v Ivančicích.