Prodej bytu 3+kk, ul. Výstavní, Brno

8 750 000 CZK včetně provize RK

Výstavní 899/12a, Brno

3+kk

byt

Videoprohlídka To mě zajímá

Ve výhradním zastoupení majitele Vám předkládám exkluzivní nabídku krásného, prostorného a zrekonstruovaného bytu 3 + kk ve vyhledávané lokalitě Starého Brna, situovaného na prestižní adrese Výstavní 899/12a

Tento půvabný byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží pečlivě udržovaného cihlového domu, který je dokonalým spojením komfortního moderního bydlení s perfektní dostupností do samotného středu města. S užitnou plochou 79 m², tento byt je ideální volbou jak pro náročné jednotlivce či rodiny s dětmi a představuje ideální kombinaci klidného bydlení s výhodami městského života.

Interiér bytu prošel nedávnou rekonstrukcí a díky svému promyšlenému uspořádání s důrazem na detail, funkčnost a estetiku nabízí dostatek prostoru a pohodlí. Vstupem do bytu, Vás překvapí přívětivá předsíň, z níž je pohodlný přístup do všech místností v bytě. Obývák s kuchyní tvoří útulné zázemí a na kuchyň navazující lodžie o rozloze 3 m² směřující do vnitro dvora, je příjemným bonusem tohoto bytu. Dvě nezávislé ložnice poskytují soukromí a klid pro odpočinek a relaxaci. K bytu náleží i nebývale prostorný sklep cca 4 m² pro uložení Vašich věcí.

Co se týče parkování, navzdory obecnému přesvědčení o komplikované parkovací situaci v centru, dle slov současného majitele, který zde bydlí již více než 13 let, parkování přímo před domem nikdy nebylo problém. Dům se nachází v modré zóně "C", což zajišťuje vyhrazené parkování pro obyvatele.

Měsíční náklady na bydlení jsou velmi rozumné a činí 3900 Kč na fond oprav, společné prostory a zálohu na vodné/stočné, 1380 Kč na elektřinu a 2 940 Kč na plyn.

Byt je nabízen k prodeji za cenu 8 750 000 Kč. Uváděná cena je včetně provize RK, včetně právního a kompletního poprodejního servisu. Tato nabídka představuje jedinečnou příležitost pro ty, kteří hledají bydlení s výjimečnou atmosférou, v srdci Brna, s vynikající dostupností a kompletní občanskou vybaveností. Nechte se okouzlit krásou a jedinečností tohoto bytu a staňte se jeho novými majiteli.

Pro více informací nebo domluvu prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Těším se, až Vám budu moci tento výjimečný byt představit osobně.