Prodej bytu 3+kk,ul. Rozprýmova, Újezd u Brna

5 250 000 CZK včetně provize RK

ul. Rozprýmova, Újezd u Brna

3+kk

Byt

Videoprohlídka To mě zajímá

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 3+kk v klidné lokalitě hned u polí na ulici Rozprýmova v Újezdě u Brna s pěkným výhledem do okolí.

Nabízený byt se nachází ve 2. NP ze tří, nachází se na okraji obce a k bytu náleží dle domovního řádu parkování k až dvěma vozům na bytovou jednotku. K bytu dále náleží i zděná sklepní kóje.

Stav

velmi dobrý

Vlastnictví

osobní

Občanská vybavenost

kompletní

Orientace bytu

východ a západ

Byt Vám nabízí celkem 65 m2 užitné plochy a jeho nespornou výhodou je, že za rozumné peníze pořídíte byt vhodný pro mladou rodinu či na investici kousek od Brna v obci, kde naleznete kompletní občanskou vybavenost včetně doktorů, obchodů, služeb, atd.

Za vstupními dveřmi se nachází chodba s vestavnými skříněmi, odkud je možné vstoupit na samostatné WC, do koupelny s vanou, kde se nachází i plynový kotel, který ohřívá bodu a zároveň vytápí byt, dále do dominantního pokoje celého bytu, kterým je obývací pokoj s kuchyňským koutem, a do dvou samostatných ložnic, ze kterých je možné vstoupit na balkón, odkud je ten pěkný výhled, o kterém se zmiňuji v prvním odstavci.

Dispozici bytu naleznete na přiloženém půdorysu.

Byt je v dobrém, udržovaném stavu, v tuto chvíli se majitelka chystá na výměnu oken za trojskla (výměnu hradí prodávající). Byt je připraven k okamžitému bydlení, není třeba žádných velkých investic.

Náklady na bydlení:

• Platby do SVJ – 2 462,- Kč/měsíc
• Zálohy za elektřinu – 1 100,- Kč/měsíc
• Zálohy za plyn – 940,- Kč/měsíc
• Internet – dle zvoleného tarifu, cca 500,- Kč/měsíc

V případě, že Vás nabídka zaujala, tak neváhejte a zavolejte nebo napište a já Vám byt rád ukáži.

V případě více vážných zájemců majitel upřednostní toho s nejlepší nabídkou.

Hypoteční servis je samozřejmostí a je zdarma.