Prodej bytu 4+kk, Sokolnice

8 990 000 CZK včetně provize RK

Sokolnice

4+kk

Byt

Videoprohlídka To mě zajímá

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout ke koupi krásný, moderní, rozlehlý byt o dispozici 4+kk se dvěma koupelnami, to celé na ploše 138 m2. Součástí bytu je velká, slunná terasa s výhledem na zahradu o rozloze 330 m2 a jako třešnička na dortu jsou součástí prodeje dvě parkovací místa. Tato atraktivní nemovitost se nachází v obci Sokolnice u Brna.

Tento luxusní byt je součástí malého bytového domu o třech bytech a je umístěn v celém samostatném prvním patře tohoto domu. Vzhledem ke své velikosti je ideálním domovem pro rodinu s více dětmi a poskytuje všem dostatek soukromí a klidu.

V centrální části bytu je krásný, velký prostor, který tvoří obývací pokoj navazující průchodem kolem terasy na luxusní kuchyň s jídelnou v moderním elegantním stylu. Toto místo je ideálním prostředím pro relaxaci a odpočinek celé rodiny. 

Dále je zde obytná zóna pro děti, dva velké dětské pokoje, se samostatnou koupelnou v blízkosti a obytná zóna pro rodiče, ve které se nachází ložnice s navazující druhou koupelnou a z části chodby vytvořenou malou pracovnou. Vše je krásně, logicky a velmi prakticky uspořádáno do pěkného, a především funkčního celku.

Co se týče výbavy bytu, jsou zde použity prémiové stavební materiály, v uliční části jsou v oknech naistalovány rolety, které je možno ovládat i aplikací v telefonu. Ve všech oknech jsou dnes již standardní trojskla a v prostoru obývacího pokoje + jídelny/kuchyně se také nachází kvalitní klimatizační jednotka. Již zmíněná terasa o rozměru 6 m2 je s výhledem na západ. 

Součástí bytu je zahrada, v zadní části celkové plochy zahrady přiléhající k bytovému domu, o rozloze 330 m2. A zmíněnou třešničkou na dortu jsou dvě parkovací místa, nacházející se přes hlavní silnici přímo naproti bytovému domu.

Sokolnice jsou obcí v přímém sousedství města Brna, tedy i v dosahu MHD. Cca 10 minut od obce se nachází nákupní centrum Olympia a 15-20 minut je dojezd až do středu města Brna. Pro své obyvatele nabízí, krom kompletní občanské vybavenosti, spoustu kulturních a sportovních aktivit pořádaných obcí. Součástí obce je i rozsáhlý sportovní areál, futsalové hřiště, několik obchodů, restaurací a nalézt zde můžete i malý Panský pivovar. 

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat pro více informací a domluvu prohlídky. Těšíme se na vás!