Prodej developerského projektu Za Lipovou alejí

9 990 000 CZK včetně provize RK

Ivančice

5+kk

Rodinný dům

Videoprohlídka To mě zajímá

Hledáte dům, který bude splňovat ty nejvyšší nároky? Pak byste neměli vynechat naši nabídku.

Vítejte v Ivančicích, kde na ulici Padochovská již brzy započne výstavba 16 rodinných domů v projektu Za Lipovou Alejí a vy máte jedinečnou šanci si pořídit váš vysněný domov za zvýhodněných podmínek. Pouze prvních 6 domů totiž investor nabízí za cenu pod 10 mil. Kč.

Garáž

ano

Inženýrské sítě

kompletní kromě plynu

Pozemek

od 446 do 464 m2

Zvýhodněná cena

prvních 6 rezervací

Zděné domy o dispozici 5+kk s vlastní zahradou a garáží mohu být ideální variantou, jak prožít zbytek života v klidné a velmi dobře dostupné lokalitě. Ivančice jsou místem, kde ke spokojenému životu nechybí vůbec nic. Naleznete zde kompletní občanskou vybavenost a zároveň jste do půl hodiny v Brně.

Dům samotný nabízí velkorysých 162 m2 užitné plochy (včetně garáže) ve dvou podlažích a stát bude na pozemku od 446 do 464 m2. Nejde o žádnou řadovku, v lokalitě vyroste 8 dvojdomů s možností projít na vaši zahradu brankou vedle domu – odpadne tedy nošení materiálů nebo třeba kol skrze dům na zahradu.

Dispozičně velmi praktický a vyladěný dům s neprůchozími pokoji, dvěma koupelnami a vysokými standardy provedení.

Přesné rozměry místností a půdorys najdete ve fotogalerii.

Co se standardů týká, tak můžete počítat s teplovodním podlahovým vytápěním napojeným na tepelné čerpadlo vzduch – voda, dále dům nabídne kvalitní plastová okna s izolačními trojskly, přípravu na venkovní žaluzie, velkoformátové obklady a dlažby v koupelnách, prémiové vinylové podlahy nebo CPL vnitřní dveře o výšce 210 cm.

Pohodlně zaparkujete až tři auta – to nejoblíbenější v garáži, ze které přímo vstoupíte do domu.

Pokud hledáte změnu, tak tady je. Zavolejte nebo napište a já se s Vámi rád setkám přímo na pozemku nebo v pohodlí naší kanceláře v Brně, kde proberem detaily nabídky.