Prodej jedinečné vily v Rožnově pod Radhoštěm

12 500 000 CZK včetně provize RK

Rožnov pod Radhoštěm

Atypická (viz. půdorys)

Vila

Videoprohlídka To mě zajímá

Exkluzivně bych Vám rád představil unikátní nabídku - prvorepublikovou vilu z roku 1932 v Rožnově pod Radhoštěm na ulici Tyršovo nábřeží, která si díky minimálním zásahům uchovává noblesu první republiky. Tato vila má své kouzlo a historii a je určena ke kompletní rekonstrukci. Pokud hledáte neopakovatelný objekt s možností realizace svých představ a nápadů, potom je právě tato vila tou pravou volbou pro Vás.

Vila je samostatně stojící, má dvě obyvatelná podlaží, k tomu je kompletně podsklepená a včetně půdy nabízí velkorysých 463 m2 užitné plochy. To poskytuje dostatek prostoru nejen pro Vaše pohodové bydlení, ale také pro Vaše podnikatelské plány. Dispozici vily vyčtete z přiložených půdorysů nebo si vilu rovnou z pohodlí domova projděte v 3D virtuální prohlídce.

Na pozemku o ploše 1416 m2 budete mít dostatek prostoru pro relaxaci v zahradě, posezení s přáteli a zároveň budete mít i dostatek prostoru pro parkování více aut.

Prvorepubliková vila na Tyršově nábřeží má nejen velký potenciál, ale také výbornou polohu. Nachází se v klidné části Rožnova pod Radhoštěm, ale zároveň velmi blízko k centru města s veškerou občanskou vybaveností a nedaleko autobusového a vlakového nádraží.

Vila nabízí různé možnosti dalšího využití. Jde díky geniu loci a její poloze o unikátní investiční příležitost. Vilu lze využívat jako několikagenerační moderní bydlení s nádechem historie zlaté éry první republiky. Nespornou výhodou je možnost oddělených vchodů do 1. NP a 2. NP. Situování nedaleko centra města nemovitost předurčuje i k jinému typu využití - jako sídlo firmy, ordinací, komerčních kanceláří, penzionu apod.

Okolí Rožnova pod Radhoštěm nabízí krásnou přírodu, cyklostezky, sjezdové a běžecké lyžování, turistiku a mnoho dalších aktivit. Město samotné je atraktivní díky své nabídce volnočasových aktivit a nebývalé šíři kulturního vyžití, a to nejen díky světoznámému skanzenu.

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost vlastnit prvorepublikovou vilu na Tyršově nábřeží v Rožnově pod Radhoštěm. Kontaktujte nás pro více informací a návštěvu tohoto neobvyklého místa.