Prodej luxusních vila domů 6+kk v lokalitě Brno - Tuřany

15 990 000 CZK včetně provize RK

Brno - Tuřany

6+kk

Rodinný dům

To mě zajímá

Prodej luxusních vila domů v pěti různých konfiguracích 6+kk, 260-280m2, celková plocha pozemku 360-380m2, prostorná terasa a dvojgaráž + sklep 25m2 (dům "A").

Pokud hledáte bydlení, které splní všechny vaše požadavky na prostor, komfort a kvalitu, tak jste právě našli - představujeme vám Rezidenci Růžová v Brně - Tuřanech. Jedná se o exkluzivní projekt pěti rodinných domů, které nabízejí vše, co potřebujete pro spokojený život.

Každý dům má šest pokojů, dvě koupelny, garáž pro dvě auta, terasu a soukromou zahradu. Vše je navrženo s ohledem na moderní architekturu, funkčnost a estetiku.

Jsou to krásné domy v řadové zástavbě, ale vybrat si z nabízených pěti variant tu pro vás nejlepší, nebude vůbec jednoduché. Všechny domy nabízí krásné, prostorné přízemí pro veškeré společenské dění s velkým HS portálem s přímým vstupem na terasu a zahradu. Horní patro je oázou klidu a odpočinku, ale i místo pro pracovnu s pěkným, inspirativním výhledem do zahrady. To vše na obrovském prostoru 260-280m2 užitné plochy.

Nyní z celého projektu pěti domů je v nabídce volný pouze dům "C"

Těsná blízkost venkova současně s veškerou občanskou vybaveností velkoměsta, to jsou hlavní atributy této městské části, která je vzdálena pouze 7km od centra Brna. Samozřejmostí je výborná dostupnost MHD a na D1 či D2 jste odsud do 5ti minut.

Více informací o tomto výjimečném projektu na ulici Růžová najdete zde: www.rezidence-ruzova.cz nebo mi případně zavolejte.