Prodej novostavby bytu 1+kk, ul. Hostinského, Brno

4 390 000 CZK včetně provize RK

Brno, Královo Pole

1+kk

Byt

Videoprohlídka To mě zajímá

Toužíte po vlastním bydlení v Brně, v žádané lokalitě, s výbornou dostupností do centra? Nebo přemýšlíte o investici k pronajímání, která je připravena ihned k nastěhování?

Jestliže ano, tak je tato nabídka určená právě Vám. Zveme Vás na prohlídku bytu v osobním vlastnictví, 1+kk v Brně, v části Královo Pole, na ul. Hostinského. Byt, který nabízíme k prodeji, se nachází ve třetím podlaží cihlového, čtyřpodlažního bytového domu, s výtahem. Celková plocha bytu je 31 m2, včetně balkonu a komory.

Stav

velmi dobrý

Vlastnictví

osobní

Stavba

cihlová

Po vstupu do bytu se nacházíme v předsíni ( 6,91 m2 ), ze které vedou vstupy do koupelny s WC (3,59 m2) a dále do pokoje (16,53 m2 ), kde se nachází kuchyňská linka, odpočinková zóna a vstup na balkon (2,64 m2) s krásným výhledem do okolí.

Velkou výhodou bytu jsou na míru zhotovené vestavěné skříně a na chodbě se nacházející komora (1,5 m2). Podlahy v obytných místnostech tvoří plovoucí podlahy a dlažba, bytové jádro je zděné. Topení je dálkové.

Čtvrť Královo Pole má výbornou dopravní dostupnost do centra a občanskou vybavenost.

Financování hypotékou rádi zajistíme. Srdečně Vás zveme na Open House, který se bude konat dne 27.3.2022 a 28.3.2022, pro konkrétní čas mě prosím neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás.