Prodej novostavby domu 5+kk, Chrást u Mladé Boleslavi

10 500 000 CZK včetně provize RK

Chrást u Mladé Boleslavi

5+kk

Rodinný dům

Videoprohlídka To mě zajímá

Nabízíme Vám novostavbu řadového domu v obci Chrást u Mladé Boleslavi z roku 2020.

Dům o dispozici 5+kk, s užitnou plochou 132 m2, na pozemku o výměře 333 m2 vám nabízí moderní a kvalitní bydlení v klidné a vyhledávané lokalitě, která vám poskytne příležitost užívat si pohodového bydlení v moderním domě nedaleko Mladé Boleslavi a v rozumné dojezdové vzdálenosti od Prahy.

Díky poloze domu budete mít všechny výhody města, ale zároveň si užijete klidu a ticha, které vám Chrást nabízí.

Dům je zděný a z technologií vám nabízí el. předokenní žaluzie, klimatizaci, podlahové elektrické vytápění, kvalitní plastová okna s 3 sklem, o ohřev vody se postará elektrický bojler umístěný v technické místnosti v 1.NP.

Na pozemku před domem pohodlně zaparkujete dva automobily, z toho jedno místo je kryté. Zahrada o výměře 137 m2 je tak akorát pro pohodové posezení s přáteli, vypěstování vlastní zeleniny a k umístění menšího bazénu.

Dispozici domu si prohlédněte v přiložených půdorysech prvního i druhého patra.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a já vám rád poskytnu více informací o tomto skvělém bydlení. Tento dům je ideální pro ty, kteří hledají komfortní a moderní bydlení ve vyhledávané lokalitě v blízkosti města, ale zároveň chtějí zůstat v klidném a příjemném prostředí.