Prodej novostavby rodinného domu v Březině u Křtin

11 490 000 CZK včetně provize RK

Březina u Křtin

4+kk

Rodinný dům

Videoprohlídka To mě zajímá

Vítejte v obci Březina u Křtin na okraji CHKO Moravský kras. Jde o klidnou lokalitu obklopenou loukami a lesy s dostupností 20 minut do centra Brna. Tedy ideální bydlení pro rodiny s dětmi, které mají rády aktivní život kousek od přírody, zároveň ale se skvělou dostupností moravské metropole města Brna.

Útulný samostatně stojící RD o dispozici 4+kk má celkovou plocho 104 m2 a stojí na pozemku o výměře 501 m2.

Stav

velmi dobrý

Rok dokončení

2018

Střecha

sedlová

Bonusy

hliníková pergola, skleník, bazén

Za vstupními dveřmi je zádveří s vestavnou skříní odkud dále vstoupíme do dominanty domu – obývacího pokoje s kuchyňským koutem.

Kuchyňské studio LAMONT v moderním designu, vybaveno indukční deskou s digestoří a moderními spotřebiči (Electrolux) s praktický osvětlením po celé délce kuchyňské linky. Součástí kuchyně je jídelní kout.

Hned vedle kuchyně se nachází obývací pokoj, kde za chladivých zimních večerů oceníte praskání dřeva z designových akumulačních krbových kamen.

V přízemí se dále nachází záchod, kde je prostorná vestavěná skříň využívaná jako technická místnost domu.

Celý dům je zateplený, podlahy jsou plovoucí s dekorem dubu, v koupelnách a zádveří je dlažba. Interiérové dveře domu jsou dřevěné s dřevěnými obložkami.

O teplo domova se starají převážně již zmíněná krbová kamna, dále elektrické přímotopy a nad vstupy do zahrady jsou umístěny tepelné infra panely.

Do patra se dostaneme po masivním dubovém schodišti.

Z ložnice, kde nalezneme i šatnu pro majitele domu, máte krásný výhled do okolních lesů.

Koupelna v prvním patře je vybavena vanou, sprchovým koutem, záchodem a velkým umyvadlem se dvěma bateriemi.

V prvním patře se dále nachází dva pokoje, jeden situovaný na západ a druhý na východ.

Součástí domu je půdní prostor, do kterého je přístup po skládacích schodech zabudovaných do stropu.

Na zahradě nalezneme posezení na terase s komfortní výměrou 27,7 m2 pod hliníkovou pergolou s bodovým led osvětlením. Pergola je vybavena screenovou roletou vloženou mezi sloupy, senzorem větrné automatiky a ovládáním na vícekanálové dálkové ovládání.

Celý pozemek s prostornou zahradou a zastavěnou plochou má rozlohu 501 m2.

Zahrada je vybavena zapuštěným bazénem o velikosti 27 m3, bazén disponuje protiproudem, slanou vodou, vstupem po schodech a v bazénu je i lavice na sednutí, to vše je pod uzamykatelným zastřešením.

Celoskleněný skleník Tobiáš s nerezovým rámem o velikosti 12 m2 a výšce 2,2 metru se čtyřmi automaticky otvíracími okny.

Mezi skleníkem a terasou je k dispozici retenční nádrž na vodu o objemu 6 m3, voda, která je zde odváděna přichází z celé plochy střechy domu.

Ve skleníku nalezneme rozvaděč elektřiny (slouží k bazénu) spolu s možností připojení do zásuvky.

Celoplastová kůlna hned vedle domu o velikosti 8 m2 je ideální pro úschovu vašich kol nebo zahradního náčiní.

Okolo celého domu je zámková dlažba. Pro lepší zásobu vody je na domě umístěn nezámrzný ventil, který je napojen na vodu z řádu.

Celý pozemek je moderně oplocen.