Prodej prvorepublikové vily, Praha Krč

22 500 000 CZK včetně provize RK

ul. U krčské vodárny, Praha Krč

Atypický

Vila

Videoprohlídka To mě zajímá

Exkluzivně bych Vám rád představil unikátní nabídku - prvorepublikovou vilu v Praze Krči na ulici U krčské vodárny, která si díky minimálním zásahům uchovává noblesu první republiky. Tato vila má své kouzlo a historii a je určena ke kompletní rekonstrukci. Pokud hledáte neopakovatelný objekt s možností realizace svých představ a nápadů, potom je právě tato vila tou pravou volbou pro Vás.

Vila je samostatně stojící, má tři obyvatelná podlaží (z toho jedno podkrovní), k tomu je částečně podsklepená a nabízí velkorysých  281 m2 užitné plochy. To poskytuje dostatek prostoru nejen pro Vaše pohodové bydlení, ale také pro Vaše podnikatelské plány, kdy vilu lze přebudovat na více jednotek a ty poté buďto rozprodat nebo pronajímat.

Dispozici vily vyčtete z přiložených půdorysů nebo si vilu rovnou z pohodlí domova projděte v 3D virtuální prohlídce.

 

Na pozemku o ploše 597 m2 budete mít dostatek prostoru pro relaxaci v zahradě, posezení s přáteli a zároveň budete mít i dostatek prostoru pro parkování více automobilů.

 

Prvorepubliková vila má nejen velký potenciál, ale také výbornou polohu. Nachází se v klidné části Prahy, ale zároveň velmi blízko stanici metra Budějovická (15 minut chůze nebo 5 minut autobusem) odkud to máte pouze 5 stanic na stanici Muzeum do samého centra Prahy.

 

Vila nabízí různé možnosti dalšího využití. Jde díky geniu loci a její poloze o unikátní investiční příležitost. Vilu lze využívat jako několikagenerační moderní bydlení s nádechem historie zlaté éry první republiky. Nemovitost je vhodná i k jinému typu využití - jako sídlo firmy, ordinací, komerčních kanceláří, penzionu, soukromé školky apod.

 

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak mne neváhejte kontaktovat a já se s vámi rád setkám přímo na místě.