Prodej RD 4+kk, Horky, Kralice nad Oslavou

8 990 000 CZK včetně provize RK

Horky, Kralice nad Oslavou

4+kk s garáží

Rodinný dům

Videoprohlídka To mě zajímá

Ve výhradním zastoupení majitele vám ke koupi nabízím samostatně stojící moderní rodinný dům s kvalitní výbavou a prostorným pozemkem. Tato novostavba nabízí pohodlný život ve skvělé lokalitě Horky, Kralice nad Oslavou. Ideální pro ty, kteří hledají klidné bydlení v blízkosti přírody.

Dům o dispozici 4+kk s garáží o celkové užitné ploše 140 m² je zděný s připojením na všechny inženýrské sítě. Vytápění je zajištěno podlahovým teplovodním vytápěním, které je poháněno tepelným čepadlem. Dům je postaven na pozemku o celkové výměře 885 m² a dále vám nabízí bazén - v tuto chvíli ve výstavbě, ale pro nového majtele bude vše hotové. Dále zahrada nabízí prostornou terasu, na kterou se dá vstoupit z obývacího pokoje nebo z jedné z ložnic. Dispozice 4+kk poskytuje dostatek prostoru pro rodinu. Otevřený obývací prostor propojený s kuchyní vytváří centrální místo pro setkávání. K domu patří také garáž, což je výhoda pro pohodlné parkování. Dispozici domu si prohlédněte v přiloženém půdorysu.

Velký pozemek s bazénem a terasou poskytuje ideální místo pro odpočinek a zábavu. Zahradní terasa je ideálním místem pro grilování a společenská setkání. Horky nabízí klidnou atmosféru, zároveň je však dobře dostupná do centra Kralic nad Oslavou. V okolí najdete přírodní rezervace, cyklostezky a procházky vhodné pro rodiny s dětmi.

Dům je připraven k okamžitému nastěhování. Tento rodinný dům v lokalitě Horky nabízí kombinaci moderního bydlení a klidného života v přírodě.

Pokud hledáte kvalitní novostavbu s veškerým komfortem, jste na správném místě. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. Kontaktujte mě pro více informací nebo abyste si domluvili prohlídku. Budu se těšit na osobní setkání přímo na domě.