Prodej RD 4+kk, Prostějov - Vrahovice

7 990 000 CZK včetně provize RK

Prostějov - Vrahovice

4+kk

Rodinný dům

Videoprohlídka To mě zajímá

Ve výhradním zastoupení majitelů bych Vám rád nabídl ke koupi řadový rodinný dům kolaudovaný v roce 2016 o dispozici 4+kk s předzahrádkou, parkovacím stáním a zahradou s posezením a zapuštěným bazénem za domem.

Řadový rohový rodinný dům vám nabízí podlahovou plochou 96 m2 a nachází se na pozemku o výměře 300 m2. Dispozici domu naleznete v přiložených půdorysech nebo si dům projděte z pohodlí domova v 3D skenu nemovitosti. Výhodou ale jistě je, že všechny pokoje jsou neprůchozí, díky čemuž je zajištěno soukromí všech členů domácnosti.

Dům samotný má své kouzlo, dosavadní majitelé o něj pečovali, což se promítlo i do investic do zařízení domu. Designový nábytek na míru, kuchyňská linka, dokonalá koupelna – to vše vám nyní nabízíme.

V koupelně a na samostatném WC je keramická dlažba, ve zbytku domu je položen lepený vinyl. Zahrada je oplocena gabionovým plotem díky čemuž je zachováno soukromí pro majitele domu. Terasu tvoří betonová dlažba.

Vytápění je zajištěno pomocí teplovodního podlahového topení. O ohřev vody se postará plynový kotel značky BAXI.

Náklady na bydlení:

Elektřina – 2 260,- Plyn – 1 280,- Vodné/stočné – 1 100,-

V Prostějově naleznete kompletní občanskou vybavenost a zároveň jste za 15 minut v hanácké metropoli, kde na vás čeká nespočet kulturních, sportovních a dalších možných zážitků. Do pár minut máte k dispozici MŠ, ZŠ, nákupní centra a nájezd na dálnici ve směru na Olomouc nebo Brno.

V případě zájmu o prohlídku tohoto krásného domu mne neváhejte kontaktovat, rád se s vámi setkám přímo na místě.