Prodej RD k modernizace, Přemyslovice

1 371 000 CZK včetně provize RK

Přemyslovice

1+1

Rodinný dům

Videoprohlídka To mě zajímá

Toužíte po bydlení ve vlastním rodinném domě, ale dnešní ceny jsou pro Vás nedosažitelné?

Nebo hledáte chatu, či chalupu k relaxaci, v blízkosti přírody, s dobrou občanskou vybaveností a dostupností do Prostějova, či Olomouce?

Mám pro Vás řešení.

Stav

k rekonstrukci

Střecha

sedlová

Právě pro vás máme připravený k prodeji přízemní rodinný dům v Přemyslovicích u Prostějova, v současné době s dispozicí 1+1 a se zastavěnou plochou 264 m2. Dům je po původních majitelích, určen k celkové rekonstrukci, takže nový majitel má jedinečnou možnost si nemovitost přizpůsobit zcela svým požadavkům a představám.

Když projdeme předzahrádkou, dostáváme se ke vstupním dveřím. V předsíni, kde se ocitneme po vstupu do domku, se vchází nejen do obytných místností- kuchyně a jednoho pokoje, ale také do prostorného sklepa a chodby, vedoucí do zadního traktu. V chodbě, která nás zavede až na dvůr, se nachází vstup na půdu. Zcela v pravé části domu je umístěn vjezd, který lze využít jako garážové stání.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda z obecního řádu, kanalizace). Vytápění je plynové prostřednictvím topidly Waw.

Přemyslovice jsou obec ležící ve střední části Moravy v Olomouckém kraji asi 16 kilometrů severozápadně od okresního města Prostějova a asi 23 kilometrů západně od Olomouce. Žije zde přibližně 1 234 obyvatel a součástí je i vesnice Štarnov. Najdete zde nejen vytoužený klid, ale také veškerou občanskou vybavenost. Nachází se zde mateřská a základní škola, zdravotní středisko, pošta, potraviny, sportovní hala, další. V Přemyslovicích je i letní kino a pokud se budete chtít zúčastnit, tak i dostatek kulturních akcí. V obci působí hned několik firem a nechybí zde ani služby, jako např. kadeřnictví a masáže. A co je důležité, v celém okolí je krásná příroda lákající k turistice, cyklistice, houbaření a nebo jen tak k relaxaci.

Pokud bude potřeba, náš finanční specialista Vám rád poradí a pomůže s financováním této nemovitosti.

Srdečně Vás zveme na prohlídkový den, pro konkrétní čas mě prosím neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vás.