Prodej RD Želetice (Znojmo)

8 490 000 CZK včetně provize RK

Želetice (okres Znojmo)

6 + kk

Rodinný dům

Videoprohlídka To mě zajímá

Ke koupi Vám nabízím usedlost v dokonalé krajině, ideálně situovanou na konci malebné obce, přímo naproti uličce s vinnými sklepy. Tento jedinečný dům je synonymem klidu a pohody, kterou hledáte, a navíc v sobě skrývá velký potenciál, jak spojit příjemné s užitečným.

Nabízí Vám úctyhodných téměř 300 m2 užitné plochy, kdy obytná plocha domu je 180 m2, plocha skladů Vám nabízí dalších 33 m2 a původní stodola, využívaná nyní jako garáž, nabízí dalších 80 m2 s možností přebudování na malý apartmán.

Po vstupu do domu vás okouzlí útulná atmosféra a všudypřítomný pocit tepla a pohodlí. Prostorné pokoje a ložnice jsou samozřejmostí. Dispozice domu je velkorysá a nabízí vám nekonečné možnosti, jak si zde vytvořit svůj vlastní domov. Na dispozici domu se podívejte v přiloženém půdorysu.

Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Na zahradě se nachází studna, která je napojena na závlahu v části zahrady a voda z ní se primárně využívá na zalévání květin a plodin.

Hlavní předností tohoto domu je jeho zahrada, která slouží jako skvělé místo pro relaxaci a odpočinek. Bazén se stane místem, kde si můžete vychutnat osvěžující koupání v horkých letních dnech, a pokud preferujete místa se střechou nad hlavou, tak se můžete těšit na posezení pod zahradní pergolou, která vám zajistí dostatek stínu i při nejintenzivnějším slunečním svitu.

Bonusem je vinný sklep, doslova pár kroků od domu, který je součástí prodeje a je součástí kupní ceny. V případě zájmu je možnost dokoupit i druhý vinný sklep.

V obci Želetice naleznete základní občanskou vybavenost, zejména základní školu, obchod nebo místní vyhlášené koupaliště s tenisovými kurty. Za kompletní vybaveností za 15 minut pohodlně dojedete do nedalekého Znojma.

Pokud hledáte ideální domov, který vám poskytne absolutní soukromí a který je zároveň propojen s okolní přírodou, je tento dům tou správnou volbou. Prožijte klid a pohodu v prostředí, které vám poskytne ničím nerušený životní styl.

Pokud vás naše nabídka zaujala, tak mi jistě zavolejte nebo napište a já vás domem velmi rád provedu.