Prodej rodinného domu 250m2 v obci Mutěnice

7 790 000 CZK včetně provize RK

Mutěnice okres Hodonín

250m2

Rodinný dům

Videoprohlídka To mě zajímá

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout ke koupi velmi pěkný, rodinný dům o dispozici 6+1, kompletně podsklepený s velkou garáží, rozsáhlou zahradou a ostatními stavbami. Tato atraktivní nemovitost se nachází v malebné, vinicemi a sklípky lemované, obci Mutěnice uprostřed vyhlášené Mutěnické vinařské oblasti v okrese Hodonín.

Dům je koncipován jako vícegenerační a nabízí atraktivní prostor pro početnou rodinu. Šest prostorných pokojů + dvě koupelny a sociální zařízení v každém patře domu, poskytuje dostatek soukromí a klidu.

V prvním patře rodinného domu se nachází velká, nová (rok 2020) a moderně kompletně vybavená kuchyň s jídelnou, která je ideálním místem pro rodinná setkání a večeře. Navazující prostorný obývací pokoj, který je zároveň společenským prostorem pro relaxaci a odpočinek. Z obývacího pokoje vstoupíte do pokoje, ze kterého je přímo přístupná prostorná, bezbariérová koupelna, ideální pro užití např. seniorů žijících ve společné domácnosti.

V druhém patře se nachází v podstatě plnohodnotná, samostatná bytová jednotka se čtyřmi pokoji a koupelnou a je zde i vstup na půdu, kde je v budoucnu možné vybudovat další prostor pro bydlení. Půda je pěkná, čistá, vyklizená, připravena pro vaše kreativní konstrukční řešení.

Celý dům je kompletně zateplen, s novou fasádou a od roku 2022 jsou v celém domě instalovány nové klimatizační jednotky. Dům o zastavěné ploše 122 m2, je celý podsklepený. Sklepy jsou čisté, naprosto suché, v perfektním stavu a skýtají dostatek prostoru pro jakékoliv užití.

Z uliční části se velkými vraty, krytým průjezdem vedle domu, dostanete na prostorný dvůr, ze kterého se vám otevírá výhled na zahradu a přístup do vedlejších budov. Ve dvorní části se nachází veliká garáž (cca 30 m2) s dílenským pultem, za ní malá místnost - posezení u vinného sklípku (8 m2) a vstupní místnost/ technické zázemí pro vinný sklep (12 m2) do klenutého, malého vinného sklípku (16 m2). K tomuto sklípku přiléhá prostorná udírna.

Po pravé straně dvorního prostoru se nachází kompletně zrekonstruovaná (rok 2013) plně vybavená zahradní kuchyně (13,4 m2) s jídelním koutem. Dále v tomto objektu naleznete pěkný prostor – dílny (9 m2), za dílnou se nachází sklad zahradního nářadí (20 m2). Na tomto objektu je od roku 2020 nová střecha.

Samostatnou kapitolou je veliká zahrada, která vzhledem ke svému umístění, mezi ostatními zahradami, nabízí naprosté soukromí a ideální prostor pro pracovní i mimopracovní aktivity celé velké rodiny s možností posezení v zahradním altánu s výhledem na okrasnou část zahrady s jezírkem. Za zmínku stojí informace, že pozemek v zadní části zahrady je variantně možno v budoucnu využít i pro výstavbu např. dalšího rodinného domu.

Mutěnice jsou významnou vinařskou obcí a pro své obyvatele nabízí, krom kvalitního životního zázemí (ZŠ, MŠ, pošta, obecní úřad, autobusová zastávka, obchod s potravinami), spoustu kulturních a sportovních aktivit jako je cyklistika, pěší turistika,..